Intencje mszalne: 26.04 - 05.05.2024
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 25, kwiecień 2024 18:45
- Leszek Cielebąk
26.04.2024 – Piątek;
7.00 + Eulalia Choroba - od chrześniaka Krzysztofa Gila z rodz.;
17.00 1) + Tadeusz Ptasiński - od chrześnicy Gosi Hulbój;
2) + Kazimiera Fiutek - od chrześnicy Bogusi z rodz.;
18.00 - NOWENNA ZA ZMARŁYCH:
+ Fundatorzy i ofiarodawcy naszej parafian;
+ Damian Tomzik - od Piotra Dłubały z rodz.;
+ Przemysław Pilis - od Wiesławy i Jerzego Bacior;
+ Józef Dudek - od Dominiki i Justyny z rodzinami;
+ Piotr Trynda - od koleżanek Mariki: Sylwii, Marleny i Roksany;
+ Katarzyna Samek - od Jadwigi Plesińskiej i Edyty Ślęzak z rodziną;
+ Stanisław Nowakowski - od rodziny Pasternaków i Janochów;
+ Marlena Bednarska - Panasiuk - od Waldemara Błaszczyka z rodz.;
+ Wacław Kot - od rodziny Szwej;
+ Grażyna Sosnowska - od koleżanek Henryki Kuli i Danuty Gradek;
+ Henryka Gołuchowska - od Adama i Justyny Wystrychowskich z dziećmi i Janiny Wystrychowskiej;
+ Anastazja Skrobacz - od Beaty Szewczyk z rodz.;
+ Grzegorz Cielemecki - od Czesławy i Klemensa Miszczyk z rodz.;
+ Maria Gębka - od Liliany Kopczyńskiej z rodz.;
+ Maria Tomzik – od wnuczki Martynki z Igorem;
+ Irena Maślanka - od Doroty i Jarosława Nowakowskich;
+ Stanisław Placek - od poseł Lidii Burzyńskiej;
+ Łukasz Niemczyk - od rodziny Golik;
+ Sławomir Zamora - od Wacławy z synem;
+ Aleksandra Morawska - od sąsiadki Skorkowej z dziećmi;
+ Włodzimierz Winkler - od Grażyny i Janusza Śpiewak;
+ Wanda Stelmaska - od uczestników pogrzebu;
+ Janina Łoboda - od Anny i Antoniego Maślankieiwcz z rodz.;
+ Dorota Kozioł w 1 r. śm. - od nalbliższych;
27.04.2024 – Sobota;
7.00 + Lidia Nowakowska - od Joanny Jarosz z rodz.;
15.00 - Msza św. ślubna;
17.00 + Władysław Kozioł - od Dawida Śpiewaka z rodz.;
18.00 - NOWENNA DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA:
*) Fundatorzy i ofiarodawcy parafii:
*) O Boże błog. dla Anieli Nowakowskiej w 1 r. ur.;
28.04.2024 – V Niedziela Wielkanocna;
7.30 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP;
8.00 + Tadeusz Hyla - od syna Krzysztofa z rodz.;
10.00 + Jan, Grzegorz Banik - od rodziny;
11.30 – Za Parafian;
*) O błog. Boże z racji 50 r. ślubu Danuty i Zdzisława Gruszka;
*) chrzest: Ida Sojka;
17.00 - W intencji Ojczyzny, Telewizji Trwam i Radia Maryja;
29.04.2024 – Poniedziałek, Św. Katarzyny Sieneńskiej;
7.00 + Aleksander Leks - od córki Iwony z mężem Adrianem i wnuków Bartka i Łukasza;
17.00 1) + Marian Grucela - od rodziny Śmigla, Bartelak i Chodak;
2) + Anna Marzec - od Krzysztofa i Anny Bednarskich z rodz.;
18.00 + Zbigniew Biczak - od Kazimiery Nowakowskiej;
30.04.2024 – Wtorek;
7.00 + Eulalia Choroba - od Alicji Gil z córkami;
17.00 1) + Tadeusz Ptasiński - od Urszuli i Edwarda Hulbój;
2) + Tadeusz Hyla - od żony;
18.00 + Kazimiera Fiutek - od Jana Fiutek z rodz.;
01.05.2024 – Środa, Św. Józefa;
8.00 + Lidia Nowakowska - od chrześnicy Bogusławy z rodz.;
17.00 + Stanisław Myga w 4 r. śm. i zmarli z rodziny Mygów, Gromadów, Kurków, Lechów i Tylkowskich;
17.30 - Nabożeństwo majowe;
18.00 + Władysław Kozioł - od firmy Iguana - Lider;
02.05.2024 – Czwartek;
7.00 + Zbigniew Biczak - od Joanny Jarosz z rodz.;
17.00 - Dziękczynno - błagalna w rocznicę urodzin Danuty Wnuk;
18.00 1) + Anna Marzec - od syna Zenona z rodz.;
2) + Dariusz Pietrakowski - od koleżanek córki Eweliny z pracy;
03.05.2024 – Piątek, Uroczystość NMP Królowej Polski;
8.00 + Antonina, Edmund, Jan Pink i zmarli z rodziny Nowakowskich i Pinków;
10.00 - Za Ojczyznę;
16.30 - Nabożeństwo majowe;
17.00 + Alina, Zenobiusz, Józefa, Feliks Macherzyńscy, Stanisława, Stanisław Gil, Katarzyna Samek;