Intencje mszalne: 15-21.03.2024
- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 15, marzec 2024 09:10
- Leszek Cielebąk
15.03.2024 – Piątek;
7.00 + Janusz Erbel - od teściowej;
17.00 1) W intencji piekarzy i cukierników;
2) + Marian Grucela - od Marty i Zbyszka Pietralik;
18.00 - NOWENNA ZA ZMARŁYCH:
+ Fundatorzy i ofiarodawcy naszej parafian;
+ Tadeusz Ptasiński - od rodzin Golibrodów i Mroczków;
+ Józefa Surma - od Teresy Turlej-Grabowskiej;
+ Damian Tomzik - od Anny i Leszka Kowackich z dziećmi;
+ Przemysław Pilis - od Grzegorza Kroka i Agnieszki Zaniewskiej;
+ Józef Dudek - od Przemysława Skorek z rodziną oraz rodziny Badowskich;
+ Władysława Pieprzowska – od Waldemara Samka z rodziną;
+ Piotr Trynda - od sąsiadów Puklickich z Myszkowa;
+ Katarzyna Samek - od Joanny i Artura Bubel z dziećmi;
+ Marlena Bednarska - Panasiuk - od Ewy z rodziną;
+ Łucja w 11 r. śm., Natalia, Władysław Szafruga - od córki Beaty z rodziną;
+ Stanisław Nowakowski - od mieszkańców z ul. Niegowskiej;
+ Wacław Kot - od Grażyny z rodziną z Niemiec;
+ Aleksandra Janusiewicz - od rodziny Męcików;
+ Grażyna Sosnowska - od sąsiadów z bloku 28a;
+ Henryka Gołuchowska - od kuzynki Marii i Ryszarda Jankowskich z rodziną;
+ Józefa Skalec - od sąsiadów Polak;
+ Anastazja Skrobacz - od Jadwigi Rogala z rodziną;
+ Zofia Dutkiewicz - od rodziny Motylów z Chrzanowa;
+ Dariusz Zemanek - od Danuty Kopeckiej;
+ Grzegorz Cielemecki - od Teresy Hocaś z rodziną;
+ Marianna Orman - od córki Krystyny z mężem;
+ Maria Gębka - od uczestników pogrzebu;
+ Irena Michalik - od kuzynki Ewy.
16.03.2024 – Sobota;
7.00 + Bożena Dudek - od swatów Wiesławy i Józefa Sytniewskich;
17.00 + Wacław Sokół - od Morawców;
18.00 - NOWENNA DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA:
*) Fundatorzy i ofiarodawcy parafii:
17.03.2024 – V Niedziela Wielkiego Postu - REKOLEKCJE;
W OKRESIE WIELKIEGO POSTU NIE MA NABOŻEŃSTWA GODZINEK;
8.00 + Helena Szywacz - od chrześniaka Grzegorza z rodziną;
10.00 + Kazimiera Fiutek - od Anny Nowakowskiej z rodziną;
11.30 – Za Parafian; chrzest: Olaf Janocha;
16.30 - GORZKIE ŻALE;
17.00 + Edmund Ordon - od Janiny Mizery z Wysokiej z rodziną;
18.03.2024 – Poniedziałek - REKOLEKCJE;
8.00 1) + Helena Pompa - od Ryszarda Maślankiewicza z rodziną;
2) + Lidia Nowakowska - od wnuka Tomasza z rodziną;
18.00 1) + Janusz Erbel - od rodziny Maślanków;
2) + Waldemar Polak - od Wandy Polak;
3) + Kazimierz Fiutek - od Józefy Labocha z rodz.;
19.03.2024 – Wtorek - św. Józefa, Oblubieńca NMP - REKOLEKCJE;
8.00 1) + Wacław Sokół - od kuzynki Mirosławy Maciąg z rodziną;
2) + Tadeusz Hyla - od Doroty Magiery z rodziną;
18.00 1) + Władysław Kozioł - od wnuczki Żanety;
2) + Anna Marzec - od Sabiny, Krzysztofa i Igora Wągrowskich;
3) + Ryszard Sojka w 3 r. śm., Stanisława, Stanisław, Jadwiga Lech;
20.03.2024 – Środa - REKOLEKCJE;
8.00 + Marian Morawiec - od żony Ryszardy;
10.00 + Katarzyna Samek - od duszpasterzy;
12.00 + ks. Zenon Gajda w 2 r. śm.;
18.00 - NOWENNA KU CZCI ŚWIĘTEGO JÓZEFA:
+ Tadeusz Ptasiński - od Wiesława;
+ Józefa Surma - od pracowników Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Myszkowie;
+ Damian Tomzik - od Sylwii, Zbyszka i Lenki;
+ Przemysław Pilis - od Izy, Andrzeja i Wojtka Pilis;
+ Józef Dudek - od Janiny Skorek z synem;
+ Władysława Pieprzowska – od Domu Pogrzebowego „Lilia”;
+ Piotr Trynda - od kuzynów Dawida, Przemysława i Mirosława z rodzinami;
+ Józef, Józefa Zamora, Ryszard, Czesława Kurek;
+ Katarzyna Samek - od Urszuli Biczak z synem;
+ Marlena Bednarska-Panasiuk - od Krystyny i Zygmunta Wyporskich z rodziną;
+ Stanisław Nowakowski - od mieszkańców z ul. Niegowskiej;
+ Wacław Kot - od Tadeusza i Jadwigi Hulbój;
+ Aleksandra Janusiewicz - od siostrzeńca Janka z żoną;
+ Henryka Gołuchowska - od Domu Pogrzebowego „Lilia”;
+ Grażyna Sosnowska - od Leokadii i Jerzego Mizerskich z rodziną;
+ Józefa Skalec - od rodziny Lech;
+ Anastazja Skrobacz - od Małgorzaty i Roberta Szczypka z synem;
+ Zofia Dutkiewicz - od Władysława Kołodzieja z rodziną;
+ Grzegorz Cielemecki - od sąsiadów Sojka i Czyż;
+ Dariusz Zemanek - od rodziny Golik;
+ Marianna Orman - od wnuczka Michała z rodziną;
+ Maria Gębka - od Uśki, Darka, Ani i Moniki z rodzinami;
+ Dariusz Rutka - od rodziny Sytniowskich;
+ Maria Tomzik - od uczestników pogrzebu;
+ Józef, Anastazja, Józef Skorek;
21.03.2024 – Czwartek;
7.00 + Wacław Sokół - od Zofii Bereza;
17.00 1) + Tadeusz Ptasiński - od Danuty i Jana Brodzik;
2) + Zbigniew Biczak - od żony Urszuli;
18.00 + Edmund Ordon - od Barbary Kubackiej z bratem Stanisławem oraz Anny
i Zbigniewa Cichy.