Wiadomości Duszpasterskie - 18.12.2016

Rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe, które będą dla nas tym ostatnim etapem przygotowania do jak najlepszego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Uczyńmy wszystko co tyko możliwe, aby mimo wielkiego zabiegania, jak najlepiej przygotować nasze dusze na przyjście samego Boga. Przez najbliższe 3 dni nauki rekolekcyjne będą na Mszach św.: o g. 8.00 i 17.00.
W środę zakończenie rekolekcji połączone z Sakramentem Pokuty. Spowiedź: do południa od g. 7.45 – 9.00 i po południu od 16.00 – 17.30. Do południa odwiedziny u chorych. Szczegółowy program jest wywieszony na drzwiach wyjściowych, w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.

Bardzo serdecznie witamy naszego rekolekcjonistę: Ks. Wiesława Burskiego ze Zgromadzenia Księży Saletynów. Wspieramy go naszą modlitwą, aby przez jego posługę Pan Bóg prostował ścieżki naszego życia. 


- Składającym swoje osobiste ofiary na potrzeby Kościoła, bardzo serdecznie dziękujemy.

- W zakrystii możemy zaopatrzyć się w świece wigilijne, opłatki i sianko na stół wigilijny.

 

- Koło Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam, zaprasza na całodzienną osobistą adorację w najbliższy czwartek a za tydzień na Mszę św. o g. 17.00.

 

- Wszystkich członków naszej strażackiej orkiestry, zapraszamy na Pasterkę oraz szóstego stycznia przyszłego roku do udziału w orszaku Trzech Króli.

 

- Już dzisiaj sygnalizujemy, że wizyta duszpasterska – kolęda rozpocznie się zaraz następnego dnia po Świętach, tradycyjnie od Jaroszowa, Zawady i Czatachowej.

 

- W Wigilię Msze św. będą odprawiane: rano o g. 7.00 i 7.30 oraz wieczorem: w Jaroszowie
o g. 22.00 i w kościele parafialnym o g. 24.00.

 

- 26.XII – nie będzie Mszy św. o g. 15.30.

Dodatkowe informacje