Wiadomości duszpasterskie 28.08.2016

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:

jutro – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela; w czwartek – wspomnienie
Bł Bronisławy, Dziewicy;  w sobotę - wspomnienie  św. Grzegorza Wielkiego, Papieża
i Doktora Kościoła.

- 1.IX  (w czwartek) – rozpoczęcie roku szkolnego. Msze św. dla poszczególnych szkół będą odprawione w następującym porządku:

- dla młodzieży Szkół Średnich – o g. 8.00

- dla Gimnazjum                        -  o g. 9.00

- dla Szk. Podst. w Żarkach       - o g.10.30

- dla Szk. Podst. w Zawadzie (Kościół w Jaroszowie)   - o g. 8.30

- W tym tygodniu: I czwartek m-ca: dzień modlitw między innymi o nowe powołania kapłańskie i zakonne,  I piątek m-ca: okazja do comiesięcznej spowiedzi św. a także z racji rozpoczynającego się roku szkolnego. W piątek do południa odwiedziny u chorych. Również w tym tygodniu: I sobota - zapraszamy w tym dniu na Apel Maryjny o g. 21.00.

- 1.IX. przypada 77 rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie
o poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.

- Wszystkim składającym swoje osobiste ofiary na trwające prace przy Kościele, bardzo serdecznie dziękujemy.