Wiadomości Duszpasterskie 10.04.2016r.

Wiadomości Duszp. – III  Niedziela Wielkanocy  –  10. 04. 2016

- Dzisiejsza Niedziela nazywana jest Niedzielą Biblijną. Właśnie dzisiaj  rozpoczyna się w Kościele VIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W naszej parafii w tym samym okresie przypadają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Jeszcze raz zapraszamy do udziału w tych spotkaniach, we wtorki i czwartki   po ostatniej Mszy św. czyli ok. g.18.30.

- O g. 17.00 jak w każdą II niedziele m-ca, w dniu dzisiejszym modlimy się  o trzeźwość w naszych rodzinach i uwolnienie z różnych nałogów i uzależnień.

- W środę przypada Światowy Dzień Pamięci Zbrodni Katyńskiej, a w czwartek 1050-ta rocznica Chrztu Polski.

- Wszystkim składającym ofiary na rzecz parafii, jak zawsze z całego serca dziękujemy.  Dzisiejsza taca jest na Wyższe Seminarium Duchowne.

- W piątek, z racji III piątku m-ca po Msz y św. o g. 17.00 - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

- W dzisiejszą niedzielę, tak jak zapowiadaliśmy to wcześniej gościmy Siostry zakonne z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi, które uczestnicząc  z nami we Mszach św. i przybliżając swoją misję i piękną podejmowaną działalność będą prosić w miarę naszych możliwości o wsparcie tych dzieł, składając swój dar serca po Mszy św.