Wiadomości Duszp. – XV Niedziela Zwykła – 13. 07. 2014r.

Wiadomości Duszp. – XV  Niedziela Zwykła  –  13. 07. 2014r.

W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:

- dzisiaj – wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na kolejne w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. I cz. nabożeństwa rozpocznie się o g. 16.30, następnie Msza św. o g. 17.00 i po niej - II cz. z procesją z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
         - we wtorek: wspomnienie św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła;

- w środę: wspomnienie NMP z Góry Karmel.
         - w piątek: z racji III piątku m-ca, po pierwszej Mszy popołudniowej – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

- Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Cz-wie.

- Wszystkim składającym swoje ofiary na potrzeby naszej parafii z serca dziękujemy. Bóg zapłać.

- Na doroczne poświęcenie pojazdów, zapraszamy wszystkich kierowców
w następną niedzielę. Święcenie pojazdów będzie po każdej Mszy św.

- Natomiast za dwa tygodnie, z racji wspomnienia św. Anny i Joachima – rodziców NMP, po Mszy św. o g. 10.00 – zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami na coroczne błogosławieństwo udzielane wszystkim dzieciątkom.

- Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa zaprasza w najbliższy wtorek po ostatniej Mszy św., na adorację w Kaplicy Najświętszego Sakramentu.

- Zaraz po Mszy św. o g .10.00 – dzieciątka zapraszamy na krótki film do sali parafialnej.