Wiadomości Duszpasterskie: 16.05.2021

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, podczas nabożeństwa majowego trwamy na nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

 

2. We wtorek przypada 101 rocznica urodzin św. Jana Pawła II, dziękujemy Bogu w modlitwie za osobę i dziedzictwo Papieża Polaka.

 

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na comiesięczne czuwanie w kaplicy w czwartek, oraz na mszę św. w intencji naszej Ojczyzny w niedzielę o godz. 17.00.

 

4. W piątek przypada 3 piątek miesiąca, Msza św. o miłosierdziu i koronka o godz. 18.00.

 

5. W sobotę 22 maja na godz. 20.00 zapraszamy do kościoła na liturgię Drogi Światła. W wigilię Zesłania Ducha św. będziemy rozważać 14 stacji od Zmartwychwstania do Zesłania Ducha św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w tygodniu po mszy św. o godz. 17.00 w niedziele o godz. 16.30.

 

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: za tacę inwestycyjną, indywidualnie 2 rodziny - 400 zł; W tym tygodniu będzie montowany telewizor do wyświetlania pieśni wraz z całym oprogramowaniem, który daje nowe możliwości i będzie pomocą w pracy duszpasterskiej, jeśli ktoś pragnie wesprzeć ten cel i być współfundatorem, będziemy bardzo wdzięczni-  na ten cel 1 rodzina przekazała -  1000 zł

 

8. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „ Niedziela” i dwumiesięcznik dla dzieci „ Tęcza”;

 

9. Życzymy błogosławionego Tygodnia.

Dodatkowe informacje