Wiadomości Duszpasterskie: 20.09.2020

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- W poniedziałek - 21.09 - Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;

- W środę - 23.09 - Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, Prezbitera;

2. Dziś po mszy św. o godz. 10.00 spotkanie organizacyjne rodziców uczniów z klasy 3 w ramach przygotowania do I Komunii Świętej; Dziś przypada Dzień środków Społecznego Przekazu, modlimy się za pracowników mediów, by  byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości.

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja w czwartek zaprasza na adorację do kaplicy a w przyszłą niedzielę na mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 17.00.

4. W środę na mszę św. o  godz. 17.00 zapraszamy wszystkich chorych, będziemy się modlić w ich intencji, po mszy udzielenie sakramentu namaszczenia dla osób chorych bądź dla tych, którzy ukończyli 60 rok życia.

5. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.00 modlić się będziemy w intencji ks. Michała z racji jego imienin.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: indywidualne 4 rodziny - 800 zł;

7. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela, dla dzieci „Tęcza”.

8. W minionym tygodniu zmarli: + Marek Zamora, l. 51; + Andrzej Krulik, l. 68;+ Feliksa Wojtyla, l.101;

9. Życzymy błogosławionego Tygodnia.