Intencje mszalne: 10-16.03.2023
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 09, marzec 2023 17:52
- Leszek Cielebąk
10.03.2023 – Piątek;
7.00 + Józef Bomba - od chrześnicy Bogusi z rodziną;
17.00 1) + Maria Borkowska - od Nauczycieli i Pracowników SP w Jaworzniku;
2) + Jan Nocoń w 2 r. śmierci - od żony Józefy z rodziną;
18.00 - NOWENNA ZA ZMARŁYCH:
+ Fundatorzy i ofiarodawcy naszej parafii;
+ Lidia Nowakowska - od sąsiadki Doroty Macherzyńskiej;
+ Janusz Erbel - od kolegi Pawła;
+ Anna Marzec - od Grzegorza Jelenia z rodziną;
+ Zbigniew Biczak - od Angeliki i Przemysława Celeban z córką;
+ Dominika Kubis - od Jadwigi Kaptacz z rodziną;
+ Aleksander Leks - od Justyny i Piotra Rusek;
+ Marian Nowakowski - od Zakładu Pogrzebowego „Lilia”;
+ Czesław Urbańczyk - od rodziny Wróblów;
+ Robert Bubel - od Teresy Bernackiej z rodziną;
+ Alfreda Zamora - od Eweliny i Damiana Gosek z dziećmi;
+ Maria Kwiatkowska - od Roberta, Barbary i Jerzego Kaczmarzyk z rodziną;
+ Tadeusz Piwowarczyk - od siostry Olgi z córką;
+ Irena Nowakowska vel Nocoń - od Mateusza Nowakowskiego z żoną Natalią;
+ Stanisław Halabowski - od wnuczki Olgi;
+ Henryk Kuchta - od sąsiadki Doroty Macherzyńskiej;
+ Tadeusz Janusiewicz - od Jerzego Janusiewicza z rodziną;
+ Maria Mieszkowska - od Mariusza Pustuł z rodziną;
+ Władysława Jaguś - od wnuczka Marka z rodziną;
+ Mirosław Gacek;
+ Kazimierz, Marianna Krulik w 3 r. śm. - od córki i syna z rodzinami;
+ Wiesław Krzepkowski, Kazimierz Kowalczyk;
+ Zdzisław w 11 r. śm., Apolonia Próban - od siostry i córki Joli;
+ Roman, Filomena, Grzegorz, Antonina, Kazimierz, Tadeusz, Andrzej Sikorscy;
11.03.2023 – Sobota;
7.00 + Aleksander Skorek - rodziny Gradzików z Jaworznika;
17.00 + Helena Lech w 1 r. śm. - od syna Andrzeja z żoną i wnukiem Krzysztofem;
18.00 - NOWENNA DZIĘKCZYNNO - BŁAGALNA:
*) Fundatorzy i ofiarodawcy parafii;
12.03.2023 - III Niedziela Wielkiego Postu;
8.00 + Janina w 14 r. śm., Jan, ks. Stanisław Iłczyk, Tadeusz Maślankiewicz;
10.00 + Helena Łapajska w 4 r. śm. - od córki Małgorzaty z rodziną;
11.30 - Za Parafian;
16.30 - Gorzkie Żale;
17.00 + Mateusz Olszewski w 14 r. śmierci;
13.03.2023 – Poniedziałek;
7.00 + Monika Bubel - od brata Roberta;
17.00 1) + Jan Frukacz - od chrześniaka Andrzeja z rodziną;
2) + Henryk Słota - od rodziny ze Szklarskiej Poręby;
18.00 + Paweł Stępień - od rodziny Gut i Luboń z Zawiercia;
14.03.2023 – Wtorek;
7.00 + Jarosław Labocha - od chrześnicy Karoliny z rodziną;
17.00 1) + Ireneusz Królik - od sąsiadów z ul. Mokrej, Prostej i Ogrodowej;
2) + Maria Borkowska - od szwagra Zbyszka z rodziną;
18.00 + Aleksander Skorek - od Krystyny Gromada z rodziną.
15.03.2023 – Środa;
7.00 + Marzena Rosikoń - od kuzynki Doroty Radosz i Haliny Wyporskiej z rodzinami;
17.00 1) + Józef Bomba - od Tadeusza Piotrowskiego z rodziną;
2) + Karol Halabowski - od ojca chrzestnego Mariusza Halabowskiego;
18.00 - NOWENNA KU CZCI ŚW. JÓZEFA ZA ZMARŁYCH:
+ Łucja w 10 r. śm., Natalia, Władysław Szafruga - od córki Beaty z rodziną;
+ Lidia Nowakowska - od Krystyny i Andrzeja Jasińskich;
+ Janusz Erbel - od sąsiadów: Kazimiery i Jana Kaptacz;
+ Anna Marzec - od Janiny Szczygieł z rodziną;
+ Zbigniew Biczak - od Marcina i Anety Bliżyckich z dziećmi;
+ Dominika Kubis - od Bożeny Bubel z rodziną;
+ Aleksander Leks - od Leszka Kielana z żoną;
+ Marian Nowakowski - od sąsiadów Plesińskich;
+ Czesław Urbańczyk - od Małgorzaty i Adriana z dziećmi;
+ Robert Bubel - od Włodzimierza Sojki z rodziną;
+ Alfreda Zamora - od Anny i Bogusława Gosek;
+ Maria Kwiatkowska - od rodziny Piaseckich;
+ Tadeusz Piwowarczyk - od Zofii i Jarosława Zamora z rodziną;
+ Irena Nowakowska vel Nocoń - od Barbary i Tadeusza Pędoła;
+ Stanisław Halabowski - od wnuczka Zbigniewa z żoną Sylwią i dziećmi;
+ Henryk Kuchta - od znajomych siostry Zofii i brata Szczepana z targowiska;
+ Tadeusz Janusiewicz - od Grzegorza;
+ Maria Mieszkowska - od kuzynki Wiesi z mężem;
+ Władysława Jaguś - od bratanicy Agnieszki Wąsat z rodziną;
+ Bożena Opałka - od koleżanki Teresy;
+ Jerzy Szczepański - od uczestników pogrzebu;
16.03.2023 – Czwartek;
7.00 + Krystyna Rosikoń - od syna z rodziną;
17.00 1) + Miłosz Koral - od Grażyny i Grzegorza Markowskich z rodziną;
2) + Paweł Stępień - od Elżbiety i Agnieszki Stępień z rodziną;
18.00 + Aleksander Skorek - od rodziny Sikorskich i Puzio.