Wiadomości Duszpasterskie - XVI Niedz. Zw. 19.07.2015r.

Wiad. Duszpasterskie –  XVI  Niedziela Zwykła  – 19. 07. 2015

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu: jutro – wspomnienie: Bł Czesława, Prezbitera; w środę – wspomnienie: św. Marii Magdaleny; w czwartek – Święto św. Brygidy, Zakonnicy, Patronki Europy; w piątek – wspomnienie: św. Kingi, Dziewicy; w sobotę – Święto św. Jakuba, Apostoła.

- Wszystkim składającym swoje osobiste ofiary na rzecz prowadzonych prac gospodarczych jak zawsze z serca dziękujemy.

- W następną niedzielę po każdej Mszy św. – doroczne poświęcenie pojazdów. Natomiast błogosławieństwo dzieci, które również przypada w następną niedzielę, właśnie z tej racji że wypadło poświęcenie pojazdów, zostaje przełożone za tydzień po Mszy św. o g. 10.00. Bardzo serdecznie zapraszamy więc wszystkie ptaszynki w  niedzielę 02.08.br. na Mszę św. o g. 10.00.

- Wszystkim naszym drogim parafianom i gościom, jeszcze raz życzymy bezpiecznego i owocnego odpoczynku w tym okresie wakacyjno-urlopowym.