Wiadomości Duszpasterskie - 14.02.2016

1. Przypominamy i zapraszamy na bardzo głębokie w treści Nabożeństwa Okresu Wielkiego Postu:  Drogi Krzyżowej – w piątki, dla dzieci: o g. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych: o g. 17.30. Natomiast Gorzkie Żale – w niedziele: o g. 16.30.  Droga Krzyżowa w najbliższy piątek dla dorosłych i młodzieży, będzie połączona z Koronka do Bożego Miłosierdzia z racji III piątku miesiąca.

2. Za składane osobiste ofiary na potrzeby naszego kościoła, z serca dziękujemy.

3.  Również zapraszamy i przypominamy o rekolekcjach wielkopostnych, które w tym roku rozpoczną się 13. III - tj. w V niedzielę Wielkiego Postu,
    a dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich – w Wielkim Tygodniu. Program jednych i drugich rekolekcji jest wywieszony przy drzwiach wyjściowych w kościele, w gablocie i na stronie internetowej.

4. Jak każdego roku w okresie W. Postu, zapraszamy do włączenia się w dzieło  pomocy na rzecz dzieci, prowadzone przez w całym kraju przez CARITAS Polska, składając swoje ofiary do tzw. Skarbonek, które możemy zabrać ze sobą, organizując zbiórkę wśród swoich bliskich i znajomych. Skarbonki są wyłożone na stoliku przy wyjściu, a oddajemy je tradycyjnie w W. Tygodniu.