Ogłoszenia Duszpasterskie: 10.11.2019

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- w poniedziałek - 11.11 - Wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa;

- we wtorek - 12.11 - Św. Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika;

- w środę - 13.11 - Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski;

2. Jutro przypada 101 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o 8.00, 11.00 - Msza za Ojczyznę, po niej przemarsz na cmentarz, 17.00 i 18.00; Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W piątek przypada III piątek miesiąca, po mszy św. o 17.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. Dnia 21 listopada w czwartek o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z ks. prof. Jackiem Kapuścińskim w Domu Kultury, w celu przybliżenia nam postaci bł. Ks. Ludwika Gietyngiera, w związku z jego rocznicą śmierci. Pragniemy w tym dniu rozprowadzać również pamiątkowe obrazki z wizerunkiem naszego błogosławionego rodaka, także kalendarze na rok 2020 z których dochód przeznaczony będzie na postawienie nowego pomnika dla Rodziców księdza, wraz ze wzmianką o jego osobie.

5. Ojciec Łukasz z Leśniowa organizuje pielgrzymkę samolotową do trzech krajów: Portugalii, Hiszpanii i Francji w dniach 19-28.05.2020 r. Koszt 4290 + 95 Euro. Przy zapisach zaliczka 1300 zł. Zapisy i wszelkie informacje u o. Łukasza, w gablocie jest także plakat informujący o tej pielgrzymce.

6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie do bierzmowania uczniów z klasy I średniej, w sobotę o 12.00 uczniów z klasy 8.

7. Wczoraj odbył się Dekanalny Turniej w Piłkę Halową Ministrantów, nasi ministranci zajęli pierwsze miejsce a kategorii Lektor Starszy i lektor młodszy  i awansują dalej, natomiast najmłodsi ministranci zajęli 2 miejsce. Wszystkich z całego serca gratulujemy.

8. Bóg zapłać za ofiary na kościół: złożyły 1 rodzina - 200 zł.

9. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „ Niedziela”.

10.  Życzymy Błogosławionego tygodnia.