Wiadomości Duszpasterskie: 02.06.2019

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- w poniedziałek - 03.06 - Wspomnienie Świętych Męczenników Karola Lwangi

i Towarzyszy;

- w środę - 05.06 - Wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika;

- w sobotę - 08.06 - Wspomnienie Św. Jadwigi, Królowej;

2. Trwa nowenna do Ducha świętego, którą odmawiamy przy nabożeństwie do Serca Jezusowego, zapraszamy do licznego udziału po mszy św. o godz.  17.00.

3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 16.30 różaniec, zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca. Modlimy się w intencji dzieci i młodzieży z racji kończącego się roku szkolnego.

4. W poniedziałek Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre zaprasza na adorację do kaplicy po mszy św. o godz. 18.00, natomiast we wtorek również po mszy o godz. 18.00 zaprasza na modlitwę do kaplicy adoracji Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, po mszy o godz. 17.00 modlitwa o powołania, pierwszy piątek miesiąca, spowiedź rano przed mszą św., po południu od godz. 16.00, w Jaroszowie o 14.30.

6. Dziękujemy młodzieży, która w poniedziałek była bierzmowana i ich rodzicom, za prezent dla parafii nowy pulpit pod mszał.

7. Rocznica I Komunii Świętej w tym roku będzie 9 czerwca na mszy św. o godz. 11.30. W piątek, spotkanie dla dzieci o 15.30, a po nim o godz. 16.00 spowiedź dla dzieci rocznicowych, ich rodziców, bliskich.

8. Z racji wspomnienia bł. Męczennika Ludwika Rocha Gietyngiera w Jaroszowie w najbliższą niedzielę odpust ku jego czci na mszy św. o godz. 8.45.

9. Bóg zapłać za ofiary na malowanie Kościoła - złożyła 1 rodzina - 500 zł.

10. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela - 40 rocznica I Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski 2-10.-6.1979.

11. Błogosławionego Tygodnia.