Wiadomości duszpasterskie

Wiadomości Duszp. – XIX  Niedziela Zwykła – 07.08.2016

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:  jutro – wspomnienie św. Dominika, Prezbitera;  we wtorek - Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein),Dziewicy i Męczennicy;  w środę – Święto św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika; w czwartek  – wspomnienie św. Klary, Dziewicy;

- Wszystkim składającym swoje osobiste ofiary na Kościół, bardzo serdecznie dziękujemy.

- Taca w następną niedzielę jest na utrzymanie WSD w Cz-wie oraz na archidiecezjalne uczelnie katolickie.

- Przypominamy o naszej pieszej pielgrzymce do Częstochowy,

wyjście -  w sobotę:  -  20.VIII o g. 6.00,

w niedzielę :  21.VIII  -  program na J. Górze rozpoczyna się o g. 11.00

powrót  -  w poniedziałek  -  22.VIII ok. g. 19.30.

- W sobotę 13.VIII nabożeństwo Fatimskie.  I cz. rozpoczyna się o g. 17.30. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

- Decyzją Ks. Arcybiskupa, Ks. Paweł zostaje przeniesiony do parafii św. Józefa w Częstochowie. Pożegnamy go za tydzień, bo będzie  jeszcze z nami w następną niedzielę, a 15.VIII powitamy nowego ks. wikariusza.