Wiadomości duszpasterskie N Nedziela W. Postu

Wiadomości  Duszpasterskie –  V  Niedziela Wielkiego Postu

13.03.2016r.

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu: w sobotę 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Patrona Kościoła Powszechnego.

- Serdecznie witamy w naszej parafii Ks. Jana Ożóga, który prowadzi w tym roku nasze rekolekcje.

Program rekolekcji od poniedziałku do środy jest następujący: Masza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych o g. 800 i 1800.

Nabożeństwa dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w poniedziałek i wtorek kl. I-III o 1000 kl. IV-VI o 1130
 środę Masza św. o 1000.

Codziennie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o 1500.

W środę spowiedź św :

Żarkach – od   745 –  915 oraz -  od 1600 – 1800;  dla dzieci od 930 – 1000

w Jaroszowie – od 1530 – 1600

W środę również odwiedziny u chorych od 1130.

-  Za tydzień: Niedziela Palmowa. Na początku każdej Mszy św. poświęcenie palm, które przyniesiemy na Liturgię.

-  Rozpoczęliśmy dzisiejszą niedzielą ostatni okres przygotowań do przeżywania męki i śmierci Pana Jezusa. Zwracamy się z wielką prośbą do tych wszystkich, w pobliżu których znajdują się krzyże lub kapliczki, o ich oczyszczenie i udekorowanie na miarę możliwości. Tym wszystkim, którzy to czynili do tej pory, z całego serca dziękujemy.

-  W najbliższy piątek Droga Krzyżowa z Leśniowa do kościoła parafialnego. Rozpoczęcie w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej o g. 16.30, a po przyjściu do kościoła Msza św. nowennowa, ok. g. 18.00.

- Za tydzień20. marca będzie możliwość oddania krwi, tradycyjnie w Budynku OSP od godz.10.00