Wiadomości Duszpasterskie - 29.11.2015

Wiadomości Duszpasterskie
I Niedziela Adwentu
29.11.2015

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:
*) w poniedziałek: Święto św. Andrzeja - Apostoła;
*) w czwartek: wspomnienie św. Franciszka Ksawerego - Prezbitera;

2. Rozpoczęliśmy Okres Adwentu. Tradycyjnie Msza św. Roratnia o godz. 7.00, a po południu o godz. 17.00 dla dzieci szkolnych (połączona z konkursem adwentowym) oraz dla dorosłych, którzy nie mogą przyjść rano.

3. W tym tygodniu: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek do południa odwiedziny u chorych a po południu okazja do spowiedzi św.  W sobotę o godz. 21.00 Apel Maryjny.

4. Dziękujemy składającym swoje indywidualne ofiary na prace renowacyjne prowadzone w kościele, „Bóg zapłać”.

5. Jeszcze jedna informacja. W ubiegłym 2014 roku, drugiego grudnia rozpoczęliśmy dziewięcioletnie (czyli tzw. Nowenna) przygotowanie do obchodów 500-lecia istnienia naszego kościoła. W najbliższą środę na Mszy św. o godz. 17.00 i po niej w ramach nowenny do NMP, będziemy modlić się w tych intencjach. Zapraszamy na te nabożeństwa.