Wiadomości Duszpasterskie - 15.11.2015

XXXIII Niedziela Zwykła
15.11.2015
.

- W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:
we wtorek: wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy;
w środę: wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy;
w czwartek: wspomnienie Bł Salomei, Zakonnicy;
w piątek: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera;
w sobotę: Ofiarowania NMP;

- W piątek po Mszy św. o g. 17.00, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca;

- W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata; Jest to zarazem święto patronalne Akcji Katolickiej, której oddział parafialny działa także przy naszym kościele.

- Za składane indywidualne ofiary z serca dziękujemy. W ubiegłym tygodniu swój dar serca złożyli: po 100 zł. - 2 os; 200 zł. - 1 os; 2000 zł. - 1 os. Bóg zapłać.

- Taca w następną niedzielę - na utrzymanie WSD w Częstochowie.

- Przy wyjściu do nabycia najnowszy nr. Tygodnika „Niedziela”.

- W następna sobotę o g. 11.00 - pierwsze spotkanie nowej grupy kandydatów do S. Bierzmowania, a dotyczy to wszystkich klas gimnazjalnych.

- Od jutra pan organista rozpocznie roznoszenie poświęconych opłatków na stół wigilijny. Od g. ok. 10.00 będzie w Jaroszowie później w pierwszej części Zawady, we wtorek w drugiej części Zawady i Czatachowie. W kolejnych dniach już na terenie Żarek. Składane przy tej okazji ofiary będą przeznaczane na kolejne rozpoczęte lub planowane prace przy kościele. Bóg zapłać.

- Szczegółowe informacje dotyczące spotkania seniorów w Domu Kultury w dniu: 19.11.2015r. o g. 10. 30, są wywieszone w gablocie.