Wiadomości Duszpasterskie - 23.08.2015

1. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu: jutro – święto: św. Bartłomieja, Apostoła; w środę – Uroczystość NMP Częstochowskiej;  w czwartek – wspomnienie: św. Moniki; w piątek – wspomnienie: św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła;  w sobotę – wspomnienie: Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2. W środę w Uroczystość NMP Częstochowskiej Msze św. o g.: 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.

3. W czwartek zapraszamy na spotkanie z grupą Maltańczyków ze Śląska i niepełnosprawnymi którzy z nimi przyjadą, także na piękny koncert zaproszonego zespołu oraz na wspólne śpiewanie. Wszystko będzie na placu kościelnym, po ostatniej Mszy św., czyli ok. 18.30. W spotkaniu biorą też udział nasze ptaszynki ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Żarkach.  Spróbujmy więc czwartkowy wieczór przeznaczyć na to bardzo twórcze spotkanie. Jeszcze raz zapraszamy.

4. Jutro po g. 19.00 zapraszamy na powitanie naszych pielgrzymów wracających z Częstochowy.

5. Wszystkim składającym swoje ofiary na rzecz prowadzonych prac gospodarczych (szczególnie tych na cmentarzu ) jak zawsze dziękujemy.

6. Za tydzień, w ostatnią niedzielę sierpnia w naszym kościele będziemy gościć Ks. Bohdana Kusznira z Kijowa, który cały dzień będzie głosić Słowo Boże, a po Mszach św. będziemy mogli na miarę możliwości pomóc jego parafii, składając swój datek do puszki.

7. Wszystkim drogim parafianom oraz gościom życzymy spokojnego dnia.