Wiadomości Duszp. - XV Niedz. Zw. - 12.07.2015r.

Wiad. Duszpasterskie –  XV  Niedziela Zwykła  – 12. 07. 2015

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu: jutro – wspomnienie: świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w środę – wspomnienie:
św. Bonawentury Doktora Kościoła; oraz w czwartek – NMP z Góry Karmel.

- Wszystkim składającym swoje osobiste ofiary na rzecz prowadzonych prac gospodarczych jak zawsze z serca dziękujemy. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby i utrzymanie WSD  w Częstochowie. Natomiast za tydzień na prace gospodarcze w parafii.

- Jutro 13.VII – nabożeństwo Fatimskie: I cz. o g. 17.30 a II cz. po Mszy świętej o g. 18.00. Zapraszamy i zachęcamy do podawania własnych próśb
 i podziękowań.

- W piątek z racji III piątku m-ca, po Mszy św. o g. 17.00 nabożeństwo  do Miłosierdzia Bożego.

- Jeszcze raz przypominamy, że piesza parafialna pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku będzie w dniach:  22 – 23 – 24. VIII.

- Do dnia dzisiejszego swoją ofertę przyjęcia pielgrzymów w ramach ŚDM w 2016 zgłosiło się tyle osób, że połowa z tych, których nasza parafia powinna przyjąć już ma zapewnione zakwaterowanie. Pozostaję do przyjęcia jeszcze ok. 25 osób z Francji i Włoch. Swoją chęć przyjęcia prosimy zgłaszać przy każdej możliwej okazji.