Wiadomości Duszpasterskie XIV Niedziela Zwykła 05.07.2015r.

Wiadomości Duszpasterskie –  XIV  Niedziela Zwykła  – 05. 07. 2015

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu: jutro – wspomnienie: Bł Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy;  jest to także dzień patronalny Apostolstwa Chorych. Módlmy się za wszystkich cierpiących, doświadczonych przez róże choroby i rozmaite boleści;  w środę – wspomnienie: św. Jana z Dukli, Prezbitera;  w sobotę – Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.

- Wszystkim składającym swoje osobiste ofiary na rzecz prowadzonych prac gospodarczych jak zawsze z serca dziękujemy.

-Taca w następną niedzielę, na potrzeby i utrzymanie WSD  w Częstochowie.

- Tradycyjne doroczne poświęcenie pojazdów w naszej parafii, będzie
w ostatnią niedzielę lipca po każdej Mszy św.

- Ks. Proboszcz bardzo serdecznie dziękuje za modlitwę i okazywaną życzliwość.

- Wszystkim solenizantom m-ca lipca składamy najlepsze życzenia wraz z pamięcią w modlitwie.