Wiadomości Duszpasterskie - 11.01.2015r.

Wiad. Duszpasterskie – Święto Chrztu Pańskiego
11. 01. 2015

1. Dniem dzisiejszym kończy się Okres Bożonarodzeniowy, a od jutra w Liturgii Kościoła rozpoczyna tzw. okres zwykły.

2. W piątek 15 min. przed Mszą św. wieczorną (a przypominamy, że do końca stycznia po południu Msza św. jest tylko o g. 18.00), z racji III piątku miesiąca będzie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. W dniu dzisiejszym w naszym kościele coroczny koncert kolęd. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy towarzyszą nam swoim śpiewem i muzyką, chwaląc Pana Boga. Przypominamy nazwy zespołów: Lira i Ostrowiolinki; „Iskra” ze Szk. Podstawowej w Żarkach; Chór Męski i Mieszany oraz Orkiestra; Młodzież z Gimnazjum im. Jana Pawła II

4. Dzisiaj w Domu Samotnej Matki i Dziecka, Ks. Arcybiskup Metropolita Częstochowski Dr Wacław Depo, o godz. 15.00, będzie przewodniczył Mszy św. z racji 25 rocznicy istnienia tego domu oraz ochrzci jedno z dzieci.