Wiadomości Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła – 06. 07. 2014

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:

• dzisiaj dzień patronalny Apostolstwa Chorych. Modlimy się za wszystkich chorych;
  • we wtorek: wspomnienie św. Jana z Dukli , Prezbitera;
  • w piątek: Święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy;
  • w sobotę: wspomnienie: św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa
    i Męczennika.

2. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona na Seminarium Duchowne w Częstochowie.

3. Wszystkim składającym swoje ofiary na potrzeby naszej parafii z serca dziękujemy. Bóg zapłać.

4. Już dzisiaj informujemy i zapraszamy wszystkich kierowców na doroczne poświęcenie pojazdów w niedzielę za dwa tygodnie: 20 lipca 2014, po każdej Mszy św.

5. Wszystkim solenizantom tego miesiąca składamy najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.

6. W ubiegłym miesiącu odeszli do wieczności: Kazimierz Gil, Stanisława Borzęcka, Stanisław Szczepanek i Władysław Zębik. Jeszcze raz polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się wspólnie: ”Wieczny odpoczynek…”