Wiadomości Duszpasterskie: 08.01.2023

1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego. Na sumie o godz. 11.30 modlimy się o Boże błogosławieństwo dla rodziców i dzieci, które były ochrzczone w 2022 roku.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji Orszaku Trzech Króli, jak również za liczny udział w tym wydarzeniu modlitewnym.

3. Od jutra w liturgii Kościoła rozpoczyna się okres zwykły. Przez tradycyjny śpiew kolęd przedłużamy naszą radość z Narodzenia Zbawiciela do dnia 2 lutego.

4. Trwa wizyta duszpasterska. Z tej racji w dni powszednie miesiąca stycznia nie będzie Eucharystii o godz. 17.00. Będzie tylko jedna Msza wieczorna o godz. 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna tylko w środę od 18.45 do 20.00 oraz w czwartek od 18.30 do 20.00. Porządek kolędowania na załączonej kartce.

5. W Leśniowie trwają modlitwy przez uroczystością św. Pawła, patrona zakonu paulinów.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół składane przy okazji wizyty kolędowej; na konto dwie rodziny - 500 zł.

7. Zachęcamy do nabycia i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela, numer w sposób szczególny poświęcony Benedyktowi XVI.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!