Wiadomości Duszpasterskie: 07.02.2021

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- w środę - 10.02 - Wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy;

- w czwartek - 11.02 - Wspomnienie NMP z Lourdes;

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca o godz. 16.30.

3. W czwartek we wspomnienia NMP z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego.  Na mszy św. o godz. 17.00 modlimy się w intencji chorych, cierpiących, oraz odbędzie się nabożeństwo połączone z błogosławieństwem poszczególnych chorych Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Z tej okazji w niedzielę 14 lutego, odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na działalność ruchu „ Betel”, który wspiera niepełnosprawne sieroty społeczne.

4. Za tydzień w niedzielę (14 lutego) na mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencji ks. Proboszcza Stanisława z racji Jego 60 urodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Można zamawiać  terminy Mszy św. na rok 2022.

6. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odbiór 10 lutego, godz. 10.00 na placu kościelnym.

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół. Chorzy z okazji I piątku - 1350 zł; na konto - 2 rodziny - 700 zł, indywidualnie - 1 rodzina - 150 zł.

8. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela”, życzymy błogosławionego tygodnia.