Wiadomości Duszpasterskie: 24.01.2021

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- w poniedziałek - 25.01 - święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;

- we wtorek - 26.01 - Wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa;

- w czwartek - 28.01 - Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Prezbitera;

2. Papież Franciszek ustanowił 3 Niedzielę Zwykłą - Niedzielą Słowa Bożego. Zachęcamy do częstej lektury Pisma Świętego.

3. Zgodnie z zapowiedzią dziś odbywa się zbiórka pieniężna dla poszkodowanych wskutek trzęsienia ziemi w Chorwacji.

4. W tym tygodniu (czwartek) kończą się Msze św. za mieszkańców naszej parafii w ramach Wizyty Duszpasterskiej. Dziękujemy za waszą obecność, modlitwę, za wszelkie złożone ofiary na rzecz naszego Kościoła, podczas indywidualnej wizyty duszpasterskiej bądź w kościele.

5. Ksiądz Michał pragnie podziękować z całego serca za wszelkie dobre słowo, wsparcie, kondolencje po śmierci Mamy Barbary. Dziękuje za modlitwę, zamówione Msze św. w Jej intencji. Dziękuję ks. Proboszczowi i księdzu Prałatowi wraz z delegacją z parafii, za udział w uroczystościach pogrzebowych.

6. Od dziś można zamawiać  terminy Mszy św. na rok 2022.

7. W minionym tygodniu zmarli: + Wiesława Bernacka, l. 66; + Alojzy Zieliński, l. 73; + Henryk Wyporski, l. 69;

8. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela”, życzymy błogosławionego tygodnia.