Wiadomości Duszpasterskie: 06.09.2020

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- We wtorek - 08.09 - Święto Narodzenia NMP;

 

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca  o godz. 16.30. Dziś w naszej parafii przeżywamy dzień I Komunii Świętej w 2 turach na mszach św. o godz. 10.00 i 12.00. Dziękujemy rodzicom za trud włożony w przygotowanie tej uroczystości, za złożoną ofiarę na rzecz remontu ołtarza. Ogarniamy dzieci naszą szczególną modlitwą. Przez cały tydzień na mszy św. o godz. 17.00 dzieci będą przeżywać Biały Tydzień.

                                  

3. W poniedziałek Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre zaprasza na adorację do kaplicy po mszy św. o godz. 18.00, natomiast we wtorek po mszy o godz. 18.00 zaprasza na modlitwę Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa.

 

4. We wtorek Święto Narodzenia NMP na każdej mszy św. możliwość poświęcenia ziarna pod zasiew.

 

5. W środę przypada 14 rocznica święceń biskupich Abpa Wacława Depo, Jego osobę i posługiwanie polecamy naszym modlitwom.

 

6. Za tydzień w kościele rozpocznie się Tydzień wychowania. Zapraszamy dzieci do uczestnictwa we mszach św. niedzielnych o  godzinie 10.00. Za tydzień na tej mszy św. będziemy się modlić za dzieci i młodzież, która rozpoczęła kolejny rok szkolny, odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Rozpoczniemy rozdawanie także naklejek, które potwierdzają uczestnictwo na niedzielnych mszach św. Serdecznie zapraszamy.

 

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: indywidualne 1 rodzina - 200 zł, na konto parafialne 1 rodzina - 100 zł., chorzy z okazji I piątku - 900 zł, dar rodziców dzieci komunijnych  -1500 zł.

 

8. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela, dla dzieci „Tęcza”.

 

9. Życzymy błogosławionego Tygodnia.

 

Dodatkowe informacje