Wiadomości Duszpasterskie: 12.07.2020

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- w poniedziałek -13.07 - Wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;

- w środę - 15.07 - Wspomnienie św. Bonawentury, Biskupa i Doktora kościoła;

- w czwartek - 16.07 - Wspomnienie NMP z Góry Karmel;

2. Jutro 13 dzień miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po mszy św. o godz. 17.30 różaniec, następnie msza św. o godz. 18.00 a po niej Litania i procesja z Figurą Matki Bożej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W piątek przypada 3 Piątek miesiąca, po mszy św. o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W niedzielę za tydzień rozpoczynamy 21 Ogólnopolski  Tydzień Świętego Krzysztofa. Z tej racji na wszystkich Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych i błogosławieństwo kierowców. Serdecznie zapraszamy.

5. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 2 rodziny - 300zł.

6. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela i czasopisma dla dzieci „Tęcza”.

7. Zmarli: śp. ks. Jan Sambor, śp. ks. Jan Związek - wykładowcy WSD                    z Częstochowy oraz śp. Andrzej Motyl - l.74 - jutro o godz. 14.00 obędzie się Jego pogrzeb.

8. Życzymy błogosławionego Tygodnia, udanych urlopów i wakacji.