Wiadomości Duszpasterskie: 21.06.2020

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- w środę -24.06 - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;

2. Dziś o godz. 15.00 odbędzie się msza św. przy kapliczce św. Jana. Wszystkich Janów i Janiny zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek Dzień Ojca, wszystkich tatusiów ogarniamy naszą modlitewną pamięcią.

4. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, to dzień imienin ks. Prałata Jana, zapraszamy na mszę św. w Jego intencji na godz. 17.00.

5. Koło Przyjaciół Radia Maryja w czwartek zaprasza na adorację do kaplicy a w przyszłą niedzielę na mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 17.00.

6. W piątek zakończenie roku szkolnego, ze względu na brak oficjalnych zakończeń w szkołach, msza św. za wszystkie dzieci i młodzież odbędzie się w niedzielę o godz. 10.00, będziemy dziękować za cały rok, prosząc o Boże błogosławieństwo na czas wakacji. Serdecznie zapraszamy. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi przed kończącym rokiem szkolnym w tygodniu przed każdą mszą św. w sposób szczególny w piątek od godz. 16.00.

7. Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 10.00, trójka dzieci z klasy 3 przyjmie Pierwszą Komunię św.

8. Zachęcamy do zakupienia Dębów pamięci, które są cegiełką na prace remontowe w naszej świątyni. Cena wyjściowa tej cegiełki to 50 zł, można je nabywać także w kancelarii.

9. Bóg zapłać za tacę inwestycyjną, za ofiary na kościół: dęby- 100 zł, indywidualnie 3 rodziny- 350 zł.,

10. W minionym tygodniu zmarła; + Aleksandra Hamerla, l. 94;

11. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.

12. Życzymy błogosławionego Tygodnia.