Intenjce mszalne: 02-08.11.2018
- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 02, listopad 2018 08:35
- Leszek Cielebąk
02.11.2018 - Piątek -Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych;
7.00 + Aniela, Roman, Ryszard, Bartłomiej Kluszczyńscy, Joanna Wilde, Genowefa, Stanisław, Teresa, Stefan Marcisz;
16.15 - Wypominki oktawalne;
17.00 - Msza św. oktawalna;
18.00- NOWENNA ZA ZMARŁYCH:
+ Fundatorzy i ofiarodawcy naszej parafii;
+ Stanisław Kowacki - od rodziny Cichoń;
+ Teresa Zajączkowska - od rodziny Mieszkowskich;
+ Zofia Bernacka - od Urszuli i Jerzego Sikorskich z rodziną;
+ Leokadia Podlejska - od Grażyny Tylkowskiej;
+ Lidia Maszczyk - od sąsiadów Ostalskich;
+ Zbigniew Sakowski - od Danuty i Adama Grabowskich;
+ Roman Kleszczewski - od Zarządu, Trenerów i Zawodników klubu „LKS Zieloni Żarki”;
+ Waldemar Poznański - od Teresy i Andrzeja Kwiecień z rodziną;
+ Elżbieta Garncarz - od rodziny Gajek;
+ Marian Mazanek - od Barbary Furman;
+ Krzysztof Cacoń - od siostrzenicy Marty z rodziną;
+ Artur Sularz - od siostrzenicy Arlety z chlopakiem;
+ Zdzisław Jędrycha - od Krystyny Trepki z rodziną;
+ Dariusz Kowacki - od koleżanki Anety z córką Michaliną;
+ Władysław Janocha - od Pracowników Administracji i Obsługi SP w Żarkach;
+ Stanisława Skorek - od rodziny Michalików;
+ Marianna Pietrucha - od Zofii Maślankiewicz z dziećmi;
+ Roman Sroka - od Anny Kuban z córką;
+ Stanisława Chejduk - od Małgorzaty i Zbigniewa Mazur;
+ Jerzy Siurda - od mieszkańców z Przewodziszowic;
+ Justyn Paul - od brata Mariana z rodziną;
+ Henryka w 7 rocz. śm., Mieczysław Zamora;
+ Feliksa, Antoni Wierzbiccy, Halina Orska, Józef Marchwiński, Stanisław Zimny;
OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU: + Barbara Sroka; + Henryk Bański; + Jerzy Otręba; + Władysław Skrzyniarz; + Bogusława Choińska;
03.11.2018 - Sobota;
7.00 + Stanisław Juda - od dzieci z rodzinami;
16.15 - Wypominki oktawalne;
17.00 - Msza św. oktawalna;
18.00 - NOWENNA DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA:
*) Fundatorzy i ofiarodawcy parafii;
*) O łaskę szczerej spowiedzi dla bliskiej osoby;
*) O Boże błogosławieństwo dla Marianny Chałupa w 90 rocz. urodzin;
*) NOWOŻEŃCY: Roksana i Mateusz Dajer; Anna i Marcin Dymerscy; Ewa i Mariusz Kobus; Daria i Patryk Surma;
04.11.2018 - 31 Niedziela Zwykła;
7.30 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP;
8.00 O Boże błogosławieństwo dla Marcelego w 18 rocz. urodzin - od rodziców;
10.00 + Marianna, Michał Stala - od córek z rodzinami;
11.30 - Za parafian; W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Niny w 1 rocz. urodzin, oraz dla jej rodziców Patrycji i Krzysztofa w 2 rocz. ślubu;
16.15 - Wypominki oktawalne;
17.00 - Msza św. oktawalna i różańcowa;
05.11.2018 - Poniedziałek;
7.00 1)+ Wojciech Tomzik - od rodziny Wilczaków;
2) + Krzysztof Wyporski - od rodziców i brata z rodziną;
16.15 - Wypominki oktawalne;
17.00 - Msza św. oktawalna;
18.00 rezerwacja;
06.11.2018 – Wtorek;
7.00 + Arkadiusz Pawlik - od sąsiada Tomasza Radosza z rodziną;
16.15 - Wypominki oktawalne;
17.00 - Msza św. oktawalna;
18.00 + Władysława Liwoch - od wnuczka Grzegorza z rodziną;
07.11.2018 – Środa;
7.00 + Wojciech Tomzik - od Wiesława Figzał, Anny, Łukasza, Ilony, Pawła Dragańskich;
16.15 - Wypominki oktawalne;
17.00 - Msza św. oktawalna;
18.00 + Józefa Juda - od syna Jerzego z rodziną;
08.11.2018 – Czwartek;
7.00 + Marian Wyporski - od Lechosława i Marii Skorek;
16.15 - Wypominki oktawalne;
17.00 - Msza św. oktawalna;
18.00 + Cecylia Sikorska, zmarli z rodzin Sikorskich i Grabowskich;